Katarzyna Fresel – Karwecka

Katarzyna Fresel – Karwecka

Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Wrocławskiej. Jej marzeniem było stworzenie pracowni, w której praca będzie dla wszystkich pasją, przyjemnością oraz drugim domem. Spełnia się w roli projektanta, managera oraz mediatora. Wraz z mężem Maksymilianem prowadzi wspólne biuro. On zajmuje się inwestycjami, Ona projektowaniem wnętrz. Prywatnie mama Franciszka i Teodora.
Daria Pawlak

Daria Pawlak

Absolwentka Instytutu Sztuk Wizualnych w Zielonej Górze oraz Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu. Niezwykle uzdolniona a jednocześnie bardzo skromna osoba. Przodowniczka pracy z artystyczną duszą i Kreseczkowa mistrzyni ciętej riposty. Prywatnie mama Michała i Adama, żona Rafała.
Łukasz Korczyński

Łukasz Korczyński

Absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Wrocławskiej oraz Wydziału Malarstwa i Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. Człowiek orkiestra, z motywacją do ciężkiej i kreatywnej pracy. Poszukiwacz najlepszych rozwiązań technicznych.
Ania Dobrowolska- Bilka

Ania Dobrowolska- Bilka

Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Wrocławskiej. Posiada niebywały talent do sporządzania rysunków technicznych, bacząc na każdy drobny detal.
Maksymilian Karwecki

Maksymilian Karwecki

Absolwent WSNHiD czyli Administracji Samorządowej. Maksymilian to humanista z krwi i kości. Człowiek od spraw niemożliwych, manager, wielbiciel tabelek w Excelu. Prywatnie tato Franciszka i Teodora.